fbpx

Kim jestem?

Cześć, jestem Dorota – pasjonatka naturalnej kosmetyki.

Jestem ekspertem w sferze piękna i pielęgnacji skóry. Na przestrzeni ponad 25 lat zdobywałam doświadczenie na terenie Europy, Ameryki Północnej i wyspach Oceanu Atlantyckiego.

Jako specjalista w terapiach SPA – zdobyłam wiedzę na temat potrzeb skóry.

Jako chemik – rozwijałam swoją pasję tworzenia nowych kompozycji kosmetycznych.

Pracowałam dla licznych zachodnich korporacji kosmetycznych, uczestniczyłam w procesie produkcji linii kosmetycznych takich jak: Chanel, YSL, Lancaster, Shiseido i nadal szukałam rozwiązania – jak przeniknąć poprzez barierę skórną w głębokie warstwy naskórka, by go wzmocnić, odżywić i ujędrnić.

Aby móc dzielić się swoją wiedzą z innymi, ukończyłam prestiżowe, praktyczne szkolenie w Londynie, jak i szkolenia u rosyjskich Mistrzów Masażu Estetyki Twarzy i Ciała.

Ta wiedza zmieniła moje życie. A ja pragnę, zmienić Twoje podejście do piękna i codziennej pielęgnacji.

Moja misja

Obecnie na rynku jest tak ogromny wybór kosmetyków syntetycznych. Tak na prawdę nie wiadomo, na co się zdecydować, bo żaden z nich nie traktuje Cię personalnie.
Postanowiłam przybliżyć w przejrzysty i prosty sposób informacje o naturalnych składnikach, które są dostępne dla każdej z nas, które są kompatybilne z nami (jesteśmy częścią Natury – nie chemii). A poświęcając sobie odrobinę czasu, masz możliwość zrobić sobie swoją własną, spersonalizowaną kompozycję kosmetyczną, która odmieni twoje życie na zawsze. Pragnę Ci powiedzieć, że jeśli chcesz mieć piękną skórę – powinnaś zbudować mocne rusztowanie, czyli pracować z mięśniami twarzy.  Jestem pewna, gdy raz spróbujesz – zostaniesz ze mną na długo.